<- Přejít zpět
JAPONSKÉ
TAJEMSTVÍ
mládí
PRO ŽENY NAD 45 LET
logo_mission_eclat

MISSION ECLAT

Pokroková pleťová péče
pro ženy nad 45 let,

které bojují s viditelnými projevy stárnutí jako jsou hluboké vrásky nebo pleť bez jasu a elasticity. Vývoj této řady byl inspirován výzkumem RNA molekul, jenž byl oceněn Nobelovou cenou. Podle této studie je možné redukovat bílkoviny, které mají na svědomí poškozování kolagenu, a současně posílit ty bílkoviny, které naopak tvorbu kolagenu podporují.

1

Čisticí
pěna na pleť

s bohatou konzistencí a jemnou vůní růže z pleti odstraňuje nečistoty a díky vyživujícím složkám, které se dostávají do spodních vrstev pleti, ji vyhlazuje a obnovuje její hebkost.
cena: 89000
koupit teď
2

Intenzivně
hydratační emulze

Tekuté složení emulze proniká hluboko do pleti a dodává dlouhotrvající hydrataci a mladistvý jas.
cena: 129000
koupit teď
3

Vyživující
pleťové sérum

s bohatou konzistencí proniká hluboko do vrstev pleti a dodává jí vše, co zralá pleť potřebuje: vyživuje, zvláčňuje a zlepšuje pružnost.
cena: 169000
koupit teď
4

Omlazující denní
& noční pleťový krém

s bohatou konzistencí obnovuje dokonalý vzhled pleti a zanechává na jejím povrchu neviditelný ochranný film, který v pleti zadržuje aktivní složky z předchozích kroků.
cena: 129000
koupit teď

Omlazující krém
na oční okolí & rty

s bohatým složením, které se rychle vstřebává, navrací pleti perfektní vzhled a zanechává na ní neviditelný film, který v pleti zadržuje aktivní složky z předchozích kroků.
cena: 129000
koupit teď
UNIKÁTNÍ DOPLNĚK JAPONSKÉHO RITUÁLU:

Terapie oxidem uhličitým

Pociťte luxusní zážitek z japonských rituálů díky jedinečné uhlíkové hydratační pleťové masce obohacené o  kyselinu hyaluronovou a mateří kašičku. Maska využívá sílu oxidu uhličitého, který se tvoří po aplikaci gelového složení na tvář. Následné vzduchové bublinky jemně stimulují pleť a její mikrocirkulaci, čímž ji připravují na lepší vstřebávání vyživujících látek během další péče. Navíc maska hloubkově čistí pleť, jemně odstraňuje odumřelé buňky a čistí ucpané póry.
cena: 129000
koupit teď

Kupte si
kompletní sadu

a uvidíte, jak její složky
společně dobře fungují!
cena: 549000
koupit teď
AVON.CZ
© 2018. VEŠKERÁ PRÁVA VYHRAZENA.