<- Přejít zpět
JAPONSKÝ
rituál krásy
Tajemství každodenních japonských rituálů spočívá v několikastupňové hydrataci pleti. Začíná s nejlehčí a zároveň nejkoncentrovanější substancí a končí aplikací krému, který vytváří ochrannou vrstvu pokožky.

ZHLÉDNOUT TUTORIÁL

Vyzkoušejte sílu rituálu Mission

4krokový denní rituál v péči o pleť:
1

Čisticí
pěna na pleť

Japonští experti v oblasti péče o pleť doporučují na úvod rituálu začít s čisticí pěnou na pleť – ihned po odlíčení očí. Extra jemné složení efektivně odstraní všechny nečistoty a připraví pleť na výživu obsaženou v následných produktech.
2

Hydratační pleťová
emulze

Intenzivní hydratace v podobě pleťové emulze je klíčovým prvkem rituálu. Emulze obnoví přirozené pH pleti a zároveň ji intenzivně hydratuje. Pleť se stává jemnou, hladkou a je připravena lépe absorbovat živiny obsažené v dalších přípravcích.
3

Vyživující
pleťové mléko
& sérum

Koncentrovaná výživa zásobuje pleť obrovským množstvím aktivních látek, které pronikají až do spodních vrstev pokožky a zpomalují tak stárnutí. Sérum je o něco hustší než pleťové mléko, proto ho naneste na pleť ihned po pleťovém mléku.
4

Denní a noční
pleťový krém

Nanesení pleťového krému je posledním krokem japonského rituálu. Jeho úkolem je intenzivně vyživit pleť a vytvořit na ní neviditelnou ochrannou vrstvu, která zaručí, že všechny živiny obsažené ve dříve aplikovaných výrobcích zůstanou v pleti a zajistí její výživu a mladistvý vzhled.
Zhlédnout video

Techniky masáže obličeje
pro věčné mládí

AVON.CZ
© 2018. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.